Kew Boulevard ITT Round 2

Provisional

Startlist

9:01:00 am 95 Hayden VIMPANI (Blackburn CC) ____ JB11
9:01:30 am 96 Hamish CLARKSON (Blackburn CC) ____ JB13
9:02:00 am 97 Max GOOLD (Carnegie Caulfield CC) ____ JB13
9:02:30 am 98 Annabel JOHNSTONE (Blackburn CC) ____ JG13
9:03:00 am 99 Ella VIMPANI (Blackburn CC) ____ JG13
9:05:00 am 110 Lily JOHNSTONE (Blackburn CC) ____ JW15
9:06:00 am 100 Tarun COOK (Blackburn CC) ____ JM15
9:07:00 am 101 Billy ARMSTRONG (Preston CC) ____ JM17
9:07:30 am 102 William ARTHUR (Blackburn CC) ____ JM17
9:08:00 am 103 Peter CLARKE (Blackburn CC) ____ JM17
9:08:30 am 104 Ewan GROVER (Brunswick CC) ____ JM17
9:09:00 am 105 Jamie HAZELDEN (Preston CC) ____ JM17
9:09:30 am 106 Mitchell MCGOVERN (Blackburn CC) ____ JM17
9:10:00 am 107 Daniel O'MALLEY (Hawthorn CC) ____ JM17
9:10:30 am 108 Bilal OCAL (Coburg CC) ____ JM17
9:11:00 am 109 Aubrey PRICE (Preston CC) ____ JM17
9:13:00 am 92 Karen ORELLI (Blackburn CC) ____ WB
9:13:30 am 91 Helena JABLONSKI ____ WB
9:14:00 am 90 Rosemary ELKINS (Hawthorn CC) ____ WB
9:14:30 am 93 Erika GOSNEY (Footscray CC) ____ Para
9:15:00 am 94 Paula MCGOVERN (Blackburn CC) ____ WB
9:16:00 am 84 Magda URBANEK (Hawthorn CC) ____ WA
9:16:30 am 83 Sarah SMITH (South Perth CC) ____ WA
9:17:00 am 82 Doris MARR (Blackburn CC) ____ WA
9:17:30 am 81 Angela MACRAE (Hawthorn CC) ____ WA
9:18:00 am 80 Saffron BUTTON (Blackburn CC) ____ WA
9:18:30 am 76 Ruby ROSEMAN GANNON (Brunswick CC) ____ WA
9:19:00 am 75 Sarah FITTON (South Perth CC) ____ WA
9:21:00 am 71 Paige GRECO (St Kilda CC INC) ____ Para
9:21:30 am 70 Barry BAILEY (Preston CC) ____ Para
9:23:00 am 63 Will THOMAS (Hawthorn CC) ____ MD
9:23:30 am 62 David THOMAS (Blackburn CC) ____ MD
9:24:00 am 51 Cameron JAMES (St Kilda CC INC) ____ MD
9:26:00 am 56 Adam SKIDMORE (Albury-Wodonga Panthers CC) ____ MC
9:26:30 am 55 Scott SETFORD (Blackburn CC) ____ MC
9:27:00 am 61 Paul ROUSCH (Blackburn CC) ____ MC
9:27:30 am 60 David GALT (SKCC) ____ MC
9:28:00 am 52 Rob MEREDITH (St Kilda CC) ____ MC
9:28:30 am 49 Callum HOPKINS (Blackburn CC) ____ MC
9:29:00 am 48 Matthew GOSBELL (Blackburn CC INC) ____ MC
9:29:30 am 45 Kestas CELNA (Blackburn CC) ____ MC
9:30:00 am 43 Fane BASTIN (Blackburn CC) ____ MC
9:30:30 am 42 Simon ARTHUR (Blackburn CC) ____ MC
9:31:00 am 41 Matt ARTHUR (Coburg CC) ____ MC
9:32:30 am 112 Harrison HEIN (Hawthorn CC) ____ MB
9:33:00 am 9 Ricardo PINTO (SKCC) ____ MB
9:33:30 am 54 Mark SEDDON (Hawtorn CC) ____ MB
9:34:00 am 53 George MICEVSKI (Coburg CC) ____ MB
9:34:30 am 50 Noel JACOBS (Hawthorn CC) ____ MB
9:35:00 am 47 William GIELEWSKI (St Kilda CC) ____ MB
9:35:30 am 46 David FITZSIMONS (Blackburn CC) ____ MB
9:36:00 am 40 Nick ANSKEY (Brunswick CC) ____ MB
9:36:30 am 33 Michael WATKINS (Southern Masters CC) ____ MB
9:37:00 am 32 Paul SPEED (St Kilda CC) ____ MB
9:37:30 am 31 Joe SPANO (Carnegie Caulfield CC) ____ MB
9:38:00 am 30 Ben SOLLY (Carnegie Caulfield CC) ____ MB
9:38:30 am 29 Tim RENOWDEN (Blackburn CC) ____ MB
9:39:00 am 28 Dan PECK (Coburg CC) ____ MB
9:39:30 am 27 Jie LI (Blackburn CC) ____ MB
9:40:00 am 26 Jonathan LAMBRIANIDIS (Hawthorn CC) ____ MB
9:40:30 am 25 Justin HOGAN (Carnegie Caulfield CC) ____ MB
9:41:00 am 24 Richard HARVEY (Carnegie Caulfield CC) ____ MB
9:41:30 am 23 Brendon GREEN (Blackburn CC) ____ MB
9:42:00 am 22 Trevor COULTER (Northern Cycling) ____ MB
9:42:30 am 21 Giovanni CIPRIANO (Carnegie Caulfield CC) ____ MB
9:43:00 am 4 James HENRY (Warragul CC) ____ MB
9:43:30 am 111 Peter ANIKIJENKO ____ MB
9:44:00 am 113 Nathan MURPHY (SKCC) ____ MB
9:44:30 am 114 Grant STUBBS (Carnegie Caulfield CC) ____ MB
9:45:00 am 44 Jack BINNS (Hawthorn CC) ____ MA
9:45:30 am 20 Stephen BICK (Coburg CC) ____ MA
9:46:00 am 15 Nathan WOOD (Melbourne Cycling League) ____ MA
9:46:30 am 14 Hamish WEBBER (St Kilda CC) ____ MA
9:47:00 am 13 Carter TURNBULL (St Kilda CC) ____ MA
9:47:30 am 12 Lachlan STEVENS (St Kilda CC) ____ MA
9:48:00 am 11 Morgan SMITH (St George CC) ____ MA
9:48:30 am 10 Sebastian PRESLEY (St Kilda CC) ____ MA
9:49:00 am 8 Bentley NIQUET-OLDEN (Carnegie Caulfield CC) ____ MA
9:49:30 am 7 Harry MORGAN (Blackburn CC) ____ MA
9:50:00 am 6 Tom LEAPER (Blackburn CC) ____ MA
9:50:30 am 5 Stephen LANE (Coburg CC) ____ MA
9:51:00 am 3 Benjamin GRIFFITHS (Melbourne Cycling League) ____ MA
9:51:30 am 2 Thomas BENTON (Melbourne University CC) ____ MA
9:52:00 am 1 Sam BASCOMBE (St Kilda CC) ____ MA