← Event Website

Blackburn Cycling Club Kew ITT #1

Provisional

Startlist

9:02:00 am 90 Matthew CLARKSON (Blackburn Cycling Club) ____ JB11
9:02:30 am 91 Cooper LEAPER (Blackburn Cycling Club) ____ JB11
9:03:00 am 92 Hayden VIMPANI (Blackburn Cycling Club) ____ JB11
9:03:30 am 93 Hamish CLARKSON (Blackburn Cycling Club) ____ JB13
9:04:00 am 94 Nate TROWELL (Carnegie Caulfield CC) ____ JB13
9:04:30 am 95 Thomas WILLIAMSON (Brunswick Cycling Club) ____ JB13
9:05:00 am 96 Annabel JOHNSTONE (Blackburn Cycling Club) ____ JG13
9:05:30 am 97 Charlotte LANG (Hawthorn Cycling Club) ____ JG13
9:06:00 am 100 Dom PARSONS (Hawthorn Cycling Club) ____ JM15
9:06:30 am 99 Alex DEVILEE (Hawthorn Cycling Club) ____ JM15
9:07:00 am 101 Jamie RADFORD (Blackburn Cycling Club) ____ JM15
9:07:30 am 98 Tarun COOK (Blackburn Cycling Club) ____ JM15
9:08:00 am 102 William ARTHUR (Blackburn Cycling Club) ____ JM17
9:08:30 am 103 David BARBUTO (Hawthorn Cycling Club) ____ JM17
9:09:00 am 104 Nathan BOWDEN (Blackburn Cycling Club) ____ JM17
9:09:30 am 105 Peter CLARKE (Blackburn Cycling Club) ____ JM17
9:10:00 am 106 Noah DOWLING (Hawthorn Cycling Club) ____ JM17
9:10:30 am 107 Ewan GROVER (Brunswick Cycling Club) ____ JM17
9:11:00 am 108 Jamie HAZELDEN (Preston Cycling Club) ____ JM17
9:11:30 am 109 Jackson HRIBAR (Blackburn Cycling Club) ____ JM17
9:12:00 am 110 Alex KATRIS (Hawthorn Cycling Club) ____ JM17
9:12:30 am 111 Zac KELLY (Hawthorn Cycling Club) ____ JM17
9:13:00 am 112 Mitchell MCGOVERN (Blackburn Cycling Club) ____ JM17
9:13:30 am 113 Daniel O'MALLEY (Hawthorn Cycling Club) ____ JM17
9:14:00 am 114 Bilal OCAL (Coburg Cycling Club) ____ JM17
9:14:30 am 115 Lauren FITZGERALD (Blackburn Cycling Club) ____ JW15
9:15:00 am 116 Alana HRIBAR (Blackburn Cycling Club) ____ JW15
9:15:30 am 117 Lily JOHNSTONE (Blackburn Cycling Club) ____ JW15
9:16:00 am 118 Sarah DOYLE (Blackburn Cycling Club) ____ JW17
9:16:30 am 119 Kobi MERCHANT (Brunswick Cycling Club) ____ JW17
9:17:00 am 81 Clancy IZZARD (Blackburn Cycling Club) ____ JM17
9:17:30 am 89 Max LEINER (Carnegie Caulfield CC) ____ JM17
9:18:00 am 85 Jennifer CAMPBELL (Blackburn Cycling Club) ____ WD
9:18:30 am 86 Stephanie COULSON (Southern Masters Cycling Club) ____ WD
9:19:00 am 87 Erika GOSNEY (Footscray Cycling Club) ____ WD
9:19:30 am 88 Karen ORELLI (Blackburn Cycling Club) ____ WD
9:20:00 am 62 David THOMAS (Blackburn Cycling Club) ____ MD
9:20:30 am 63 Keith TROVATELLO (Hawthorn Cycling Club) ____ MD
9:21:00 am 64 Martin WELLS (St Kilda Cycling Club) ____ MD
9:28:30 am 70 Gabriel BOURIS (Brunswick Cycling Club) ____ PARA
9:29:00 am 65 Adam BATES (Southern Masters Cycling Club) ____ PARA
9:29:30 am 71 Lachlan O'BRIEN (Preston Cycling Club) ____ PARA
9:30:00 am 72 Michael TAYLOR (Echuca/Moama Cycling Club) ____ PARA
9:30:30 am 73 Stuart TRIPP (St Kilda Cycling Club) ____ PARA
9:32:00 am 83 Wendy JORDAN (Blackburn Cycling Club) ____ WB
9:32:30 am 84 Rebecca WILLIAMSON (Brunswick Cycling Club) ____ WB
9:33:00 am 82 Nonie CARR (Hawthorn Cycling Club) ____ WB
9:34:30 am 40 Nick ANSKEY (Brunswick Cycling Club) ____ MC
9:35:00 am 41 Simon ARTHUR (Blackburn Cycling Club) ____ MC
9:35:30 am 42 Fane BASTIN (Blackburn Cycling Club) ____ MC
9:36:00 am 43 Mick CARTER (Melbourne Cycling League) ____ MC
9:36:30 am 44 Kestas CELNA (Blackburn Cycling Club) ____ MC
9:37:00 am 45 John CHATFIELD (Blackburn Cycling Club) ____ MC
9:37:30 am 46 Trevor COULTER (Carnegie Caulfield CC) ____ MC
9:38:00 am 47 Julian DEL BEATO (Hawthorn Cycling Club) ____ MC
9:38:30 am 48 Colin DOHERTY (Southern Masters Cycling Club) ____ MC
9:39:00 am 49 William GIELEWSKI (St Kilda Cycling Club) ____ MC
9:39:30 am 50 Callum HOPKINS (Blackburn Cycling Club) ____ MC
9:40:00 am 51 David JORDAN (Blackburn Cycling Club) ____ MC
9:40:30 am 52 Nicholas KROTIRIS (St Kilda Cycling Club) ____ MC
9:41:00 am 53 Haydn MCLEAN (Brunswick Cycling Club) ____ MC
9:41:30 am 54 Rob MEREDITH (St Kilda Cycling Club) ____ MC
9:42:00 am 55 George MICEVSKI (Coburg Cycling Club) ____ MC
9:42:30 am 56 Paul MORRIS (Brunswick Cycling Club) ____ MC
9:43:00 am 57 Paul ROUSCH (Blackburn Cycling Club) ____ MC
9:43:30 am 58 Shadi SAMIR (Vikings Cycling Club ACT) ____ MC
9:44:00 am 59 Scott SETFORD (Blackburn Cycling Club) ____ MC
9:44:30 am 60 Thomas WOLFENDALE (St Kilda Cycling Club) ____ MC
9:45:30 am 19 Paul YEATMAN (Warragul Cycling Club) ____ MB
9:46:00 am 39 William KING (Preston Cycling Club) ____ MB
9:46:30 am 38 David FITZSIMONS (Blackburn Cycling Club) ____ MB
9:47:00 am 37 Lachlan STEVENS (St Kilda Cycling Club) ____ MB
9:47:30 am 36 Adam SKIDMORE (Albury-Wodonga Panthers Cycling Club) ____ MB
9:48:00 am 35 Mark HAPKE (Hawthorn Cycling Club) ____ MB
9:48:30 am 34 Simon PEARCE (Beach Road Cycling Club) ____ MB
9:49:00 am 33 Richard HARVEY (Carnegie Caulfield CC) ____ MB
9:49:30 am 32 Nick GRAINGER (Carnegie Caulfield CC) ____ MB
9:50:00 am 31 Michael DUNN (Hawthorn Cycling Club) ____ MB
9:50:30 am 30 Justin DEELEY (Southern Masters Cycling Club) ____ MB
9:51:00 am 29 Joseph INGLIS (St Kilda Cycling Club) ____ MB
9:51:30 am 28 Jie LI (Blackburn Cycling Club) ____ MB
9:52:00 am 27 James TIMMER-ARENDS (Latrobe City Cycling Club) ____ MB
9:52:30 am 26 Grant STUBBS (Carnegie Caulfield CC) ____ MB
9:53:00 am 25 Giovanni CIPRIANO (Carnegie Caulfield CC) ____ MB
9:53:30 am 24 Gerard DONNELLY (Carnegie Caulfield CC) ____ MB
9:54:00 am 23 Connor RATE (Carnegie Caulfield CC) ____ MB
9:54:30 am 22 Justin HOGAN (St Kilda Cycling Club) ____ MB
9:55:00 am 21 Bill SIMPSON (Carnegie Caulfield CC) ____ MB
9:55:30 am 20 Harry MORGAN (Blackburn Cycling Club) ____ MB
9:57:00 am 75 Meredith CLARK (St Kilda Cycling Club) ____ WA
9:57:30 am 77 Leeana JAMES (Brunswick Cycling Club) ____ WA
9:58:00 am 80 Gigi VAN DER POLL (Brunswick Cycling Club) ____ WA
9:58:30 am 79 Michelle SCURR (Brunswick Cycling Club) ____ WA
9:59:00 am 78 Hannah MACDOUGALL (Pirates Sporting Club) ____ PARA
9:59:30 am 76 Sarah GIGANTE (Brunswick Cycling Club) ____ WA
10:01:00 am 16 Stephen BICK (Coburg Cycling Club) ____ MA
10:01:30 am 15 John CAIN (Carnegie Caulfield CC) ____ MA
10:02:00 am 14 Brendon GREEN (Blackburn Cycling Club) ____ MA
10:02:30 am 13 Cameron MURPHY (Brunswick Cycling Club) ____ MA
10:03:00 am 12 Stephen LANE (Coburg Cycling Club) ____ MA
10:03:30 am 11 Sebastian PRESLEY (St Kilda Cycling Club) ____ MA
10:04:00 am 10 Damien BOVALINO (Brunswick Cycling Club) ____ MA
10:04:30 am 9 Ricardo PINTO (St Kilda Cycling Club) ____ MA
10:05:00 am 8 Nathan WOOD (Melbourne Cycling League) ____ MA
10:05:30 am 7 Lachlan STEVENS (St Kilda Cycling Club) ____ MA
10:06:00 am 6 Joel COXON (Hawthorn Cycling Club) ____ MA
10:06:30 am 5 Tom LEAPER (Blackburn Cycling Club) ____ MA
10:07:00 am 4 Sam BASCOMBE (St Kilda Cycling Club) ____ MA
10:07:30 am 3 James HENRY (Warragul Cycling Club) ____ MA
10:08:00 am 2 Carter TURNBULL (St Kilda Cycling Club) ____ MA
10:08:30 am 1 Nicholas SQUILLARI (Geelong Cycling Club) ____ MA