↑ Liveresults Website

1-in-20 Hillclimb

Provisional

Startlist

9:02:00 am 88 Mikayla VAN DALEN (Blackburn CC) ____ JB
9:02:30 am 87 Quinten VAN DALEN (Blackburn CC) ____ JB
9:03:00 am 86 Alana HRIBAR (Blackburn CC) ____ JB
9:03:30 am 85 Charlotte LANG (Hawthorn CC) ____ JB
9:04:00 am 84 Sophie SUTTON (Blackburn CC) ____ JB
9:04:30 am 83 Max GOOLD (Carnegie Caulfield CC) ____ JB
9:05:00 am 82 Hamish CLARKSON (Blackburn CC) ____ JB
9:05:30 am 81 Maxx NUSPAN (Brunswick CC) ____ JB
9:06:00 am 80 Oscar GALLAGHER (Blackburn CC) ____ JB
9:06:30 am 79 Nate TROWELL (Carnegie Caulfield CC) ____ JB
9:08:30 am 78 Sophie MARR (Blackburn CC) ____ JA
9:09:00 am 77 Austin COLLINS-LESLIE (Blackburn CC) ____ JA
9:09:30 am 76 Jonathan MARR (Blackburn CC) ____ JA
9:10:00 am 75 Ewan GROVER (Brunswick CC) ____ JA
9:10:30 am 74 Peter CLARKE (Blackburn CC) ____ JA
9:11:00 am 73 Jamie RADFORD (Blackburn CC) ____ JA
9:11:30 am 72 Bilal OCAL (Coburg CC) ____ JA
9:12:00 am 71 Tarun COOK (Blackburn CC) ____ JA
9:12:30 am 70 Mitchell MCGOVERN (Blackburn CC) ____ JA
9:14:30 am 69 Zoe BRIGHT (Hawthorn CC) ____ D
9:15:00 am 68 Andrew MCGRATH (St Kilda CC) ____ D
9:15:30 am 67 Kurt DECKER (Blackburn CC) ____ D
9:16:00 am 66 Noel CLARKSON (Blackburn CC) ____ D
9:16:30 am 65 Scott SETFORD (Blackburn CC) ____ D
9:17:00 am 64 Anthony KIRWAN (Blackburn CC) ____ D
9:17:30 am 63 Chris WADE (Brunswick CC) ____ D
9:18:00 am 62 Angela MACRAE (Hawthorn CC) ____ D
9:18:30 am 61 Lisa JAMES (St Kilda CC) ____ D
9:19:00 am 60 Julia ATKINS (St Kilda CC) ____ D
9:19:30 am 59 Hannah MACDOUGALL (Pirates Sporting Club) ____ D
9:20:00 am 58 Anna DAVIS (Coburg CC) ____ D
9:20:30 am 57 Jessica MCCLELLAND (Hawthorn CC) ____ D
9:21:00 am 56 Margaret NOONAN (Southern Masters CC) ____ D
9:21:30 am 55 Emily WILDE (Carnegie Caulfield CC) ____ D
9:23:30 am 54 Gary BEAZLEY (Hawthorn CC) ____ C
9:24:00 am 53 Richard HARRIS (St Kilda CC) ____ C
9:24:30 am 52 Nicholas GRAINGER (Carnegie Caulfield CC) ____ C
9:25:00 am 51 David STALEY (Carnegie Caulfield CC) ____ C
9:25:30 am 50 Rilyn MOSBEY (Hawthorn CC) ____ C
9:26:00 am 49 Anthony MARCUCCI (Southern Masters CC) ____ C
9:26:30 am 48 Sean HARDY (St Kilda CC) ____ C
9:27:00 am 47 Craig DOHERTY (Carnegie Caulfield CC) ____ C
9:27:30 am 46 Darryn GOUGH (Southern Masters CC) ____ C
9:28:00 am 45 Naomi RANDS (Southern Masters CC) ____ C
9:28:30 am 44 Katie TAYLOR (Melbourne Cycling League) ____ C
9:29:00 am 43 Michaela PARSONS (St Kilda CC) ____ C
9:29:30 am 42 Jemma EASTWOOD (Blackburn CC) ____ C
9:31:30 am 41 Richard HARVEY (Carnegie Caulfield CC) ____ B
9:32:00 am 40 Stephen BICK (Coburg CC) ____ B
9:32:30 am 39 Kha TRAN (Melbourne Cycling League) ____ B
9:33:00 am 38 Martin TOMAN (Blackburn CC) ____ B
9:33:30 am 37 Ewen DOONAN (Blackburn CC) ____ B
9:34:00 am 36 Joshua SMART (Carnegie Caulfield CC) ____ B
9:34:30 am 35 Ben SOLLY (Carnegie Caulfield CC) ____ B
9:35:00 am 34 Rob SIMPSON (St Kilda CC) ____ B
9:35:30 am 33 Paul MARTINICO (Southern Masters CC) ____ B
9:36:00 am 32 Jonathan LAMBRIANIDIS (Hawthorn CC) ____ B
9:36:30 am 31 Ross HAMILTON (Blackburn CC) ____ B
9:37:00 am 30 Gary HAAS (Southern Masters CC) ____ B
9:37:30 am 29 Trevor COULTER (Carnegie Caulfield CC) ____ B
9:38:00 am 28 Meredith CLARK (St Kilda CC) ____ D
9:38:30 am 27 Hubertus VAN DALEN (Blackburn CC) ____ B
9:39:00 am 26 Grant STUBBS (Carnegie Caulfield CC) ____ B
9:39:30 am 25 Joe SPANO (Carnegie Caulfield CC) ____ B
9:40:00 am 24 Dan PECK (Coburg CC) ____ B
9:40:30 am 23 James PAGE (St Kilda CC) ____ B
9:41:00 am 22 Justin HOGAN (Carnegie Caulfield CC) ____ B
9:41:30 am 21 Alastair HASTINGS (Hawthorn CC) ____ B
9:42:00 am 20 Darren LEVER (Carnegie Caulfield CC) ____ B
9:42:30 am 19 Oliver PARSONS (Sunbury CC) ____ B
9:44:30 am 18 Peter WILKIE (St Kilda CC) ____ A
9:45:00 am 17 David ROSS (St Kilda CC) ____ A
9:45:30 am 16 Leigh PHILLIPS (Carnegie Caulfield CC) ____ A
9:46:00 am 15 Ricardo PINTO (St Kilda CC) ____ A
9:46:30 am 14 Bentley NIQUET-OLDEN (Carnegie Caulfield CC) ____ A
9:47:00 am 13 Ben JONES (Carnegie Caulfield CC) ____ A
9:47:30 am 12 Harry MORGAN (Blackburn CC) ____ A
9:48:00 am 11 Thomas BENTON (Melbourne University CC) ____ A
9:48:30 am 10 Brendon GREEN (Blackburn CC) ____ A
9:49:00 am 9 Damien BOVALINO (Brunswick CC) ____ A
9:49:30 am 8 William MOLONEY-MORTON (Carnegie Caulfield CC) ____ A
9:50:00 am 7 Sebastian PRESLEY (St Kilda CC) ____ A
9:50:30 am 6 Sam BASCOMBE (St Kilda CC) ____ A
9:51:00 am 5 Trent MOREY (Carnegie Caulfield CC) ____ A
9:51:30 am 4 Rudy PORTER (Carnegie Caulfield CC) ____ A
9:52:00 am 3 Raphael FREIENSTEIN (St Kilda CC) ____ A
9:52:30 am 2 Tom LEAPER (Blackburn CC) ____ A
9:53:00 am 1 Alastair CHRISTIE-JOHNSTON (Hawthorn CC) ____ A
↑ Liveresults Website